Apie mus

Paminklų gamyba, prekyba bei montavimu, kapaviečių įrengimu ir restauravimu užsiimame nuo 1998 metų. Darbus atliekame ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Prekiaujame aukštos kokybės paminklai, antkapiais, tvorelėmis, kitais granito gaminiais, siūlome didelį granito pasirinkimą iš įvairių pasaulio šalių (Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Rusijos, Afrikos, Indijos). Užsukę pas mus, rasite viską, ko Jums gali prireikti tvarkant ir dekoruojant artimųjų kapavietes.

Individualūs paminklai, antkapiai

Turime ilgametę patirtį, todėl galime patarti, pakonsultuoti įvairiais iškylančiais klausimais ir pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Pas mus dirbantys meistrai – tikri savo srities žinovai. Dirbdami su labai įvairiais užsakymais ir užsakovais, jie geba lanksčiai pažvelgti į kliento lūkesčius ir visus juos išpildyti. Net jei turite itin originalių ir netikėtų minčių, idėjų, mūsų specialistai gebės jas įgyvendinti. Individualūs paminklai Vilniuje, meninės kompozicijos, stilingi ir originalūs granito gaminiai – visa tai pasiūlysime Jums atsižvelgę į Jūsų galimybes ir norus. Atlikdami užsakymus, visus darbus deriname su klientais ir jų poreikiais. Be to, naudojame tik itin aukštos kokybės medžiagas. Tai leidžia mums pasiūlyti savo užsakovams ilgaamžių ir tvarkingų gaminių. Pasirinkę mūsų gaminius ir paslaugas, nenusivilsite – garantuosime Jums aukštą darbų kokybę, o mūsų paminklai Vilniuje tarnaus Jums ilgai ir nereikalaus jokios ypatingos priežiūros ilgus metus.

Dirbdami su klientais, visada galvojame apie savo darbų kokybę. Laikomės visų keliamų reikalavimų, naudojame modernią specializuotą įrangą, remiamės ilgamete patirtimi. Visa tai ir nuolatinis galvojimas apie kliento poreikius garantuoja mūsų užsakovams išskirtinę darbų ir paslaugų kokybę. Patenkintas klientas – mūsų tikslas ir rezultatas. Manote, kad tai labai brangiai kainuoja ir yra Jums neįkandama? Klystate. Esame lankstūs ir visuomet gebame pasiūlyti tikrai gerą kainą. Atsižvelgę į Jūsų galimybes, randame abiems pusėms geriausiai tinkantį sprendimą. Sutikite – už kokybę visada reikia mokėti, tačiau kaina privalo būti protinga ir prieinama klientui. Būtent tokią kainą visada rasite pas mus. Ateikite ir įsitikinkite tuo patys jau šiandien!

Kviečiame apsilankyti mūsų Google+ profilyje google.com/+PaminkluPrekybaltVilnius