Dekoratyvinė skalda

Kapavietės įrengimas ir dekoratyvinė skalda – tai, drąsiai galima teigti, neatsiejami ir svarbūs elementai norint sukurti tvarkingą kapą. Dekoruodami ir puošdami savo artimųjų kapus, rinkitės ne tik aukščiausios kokybės bei geriausiai Jūsų skonį atitinkantį paminklą, patvarią tvorelę, bet ir kokybišką bei ilgaamžę dekoratyvinę skaldą. Ji padės įgyvendinti bet kokią Jūsų idėją, o pasitarus su stilistais ir architektais, leis sukurti nepriekaištingą kapavietę. Mūsų siūlomos skaldos asortimentą sudaro įvairaus dydžio, įvairių spalvų akmenėliai, kuriuos specialistai gali nesunkiai priderinti prie savo kuriamos aplinkos.

Dekoratyvinė skalda aplinkos tvarkymui

Dekoratyvinė skalda taip pat puikiai tinka kitiems aplinkos tvarkymo darbams: gėlynams, takams, sodo, namų ar lauko dekoracijoms, pastatų išorės ir vidaus apdailai. Pasitarę su mūsų specialistais ir atsižvelgę į savo poreikius bei galimybes, pasirinkite reikiamą skaldą ir sukurkite originalią kapavietę ar kitą aplinką. Kad ir kokių originalių minčių turite, mūsų siūlomas skaldos asortimentas tikrai atitiks Jūsų poreikius.

Beje, mūsų siūloma dekoratyvinė skalda yra itin patvari ir išsiskiria ilgaamžiškumu. Ji puikiai tarnauja ir per lietų, ir per sausrą, ir per šalčius, ilgai išsaugo pirminę išvaizdą, todėl tikrai Jūsų nenuvils. Be to, dekoratyvinė skalda nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, todėl kapavietės įrengimas ir priežiūra netaps Jums galvos skausmu ir ilgai puoš aplinką. Prie skaldelės puikiai dera įvairios gėlės, krūmai, meno dirbiniai, todėl puošiant kapavietę neteks ilgai sukti galvos. Jei Jūsų artimųjų kapavietę kuria profesionalus architektas, jam taip pat visuomet rasime ką pasiūlyti iš mūsų turimo dekoratyvinės skaldos asortimento.

Galime pasiūlyti tiek visiškai natūralių spalvų skaldos, tiek ryškesnių ar originalesnių atspalvių – viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Pasirinkite norimą skaldelės spalvą, formą, dydį, derinkite ją su antkapiu ir sukurkite patrauklią akiai aplinką. Pasikonsultuokite su specialistais ir išsirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį gaminį. Mūsų siūlomas asortimentas – tai daugybė rūšių skaldelės, todėl tikrai turėsite iš ko rinktis, o paslaugūs ir patyrę mūsų darbuotojai pasiūlys Jums tinkamiausią sprendimą. Be to, visuomet galime pasiūlyti patrauklią kainą, todėl Jūsų piniginė per daug nenukentės.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų Google+ profilyje google.com/+PaminkluPrekybaltVilnius