Paminklų gamyba

Tvarkote, įrengiate ar atnaujinate kapavietę? Ieškote paties geriausio sprendimo mieste? Tuomet siūlome Jums visą kapavietės įrengimo paslaugų kompleksą iš vienų rankų. Paminklų gamyba pagal individualų kliento užsakymą – tai, ko Jums reikia po vienu stogu! Be to, galime pasiūlyti ir daugybę papildomų paslaugų. Įvairaus dydžio, spalvų ir stilistikos paminklai, antkapiai, gėlynai, kiti granito gaminiai, jau pagamintų paminklų prekyba, paminklų gamyba pagal individualų kliento užsakymą, dekoratyvinė skalda, kapaviečių įrengimas, meninės kompozicijos ir visa kita, ko gali prireikti tvarkant bei puošiant artimųjų kapus. Paminklą galime pagaminti pagal Jūsų pateiktą eskizą, nuotrauką ar išmatavimus. Prieš pradedant paminklų gamyba paruošime Jums projektą, kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip Jūsų pasirinktas paminklas atrodys kapavietėje.

Paminklų gamyba – mūsų kasdienis darbas

Taigi, užsukę pas mus, rasite viską ir tikrai nenusivilsite. Ilgametė patirtis ir sėkmingas darbas leidžia mums patenkinti net išrankiausio kliento poreikius. Didelis ar mažas, elegantiškas ar paprastas, kuklus ar išskirtinio dizaino, ryškus ar visiškai nepastebimas – kvalifikuoti mūsų specialistai įgyvendins bet kokį Jūsų sumanymą. Paminklų gamyba – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame su meile ir išmanymu. Dirbdami naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir detales, todėl ir mūsų gamybos granito gaminiai tarnauja ilgai – jie atsparūs lietui, šalčiams, vėjui, saulei, kitoms nepalankioms aplinkos sąlygoms. Išanalizavę kapavietės ypatybes, išnagrinėję vietovę, kurioje ji įrengiama, visuomet pasiūlysime tinkamą Jums gaminį. Be to, galime ne tik įrengti pagamintą paminklą ar antkapį, bet ir pakonsultuoti, kaip prie jo priderinti kitus kapavietės elementus, dekoratyvinius augalus. Taigi, kapavietės įrengimas ir priežiūra netaps Jūsų galvos skausmu. O jei turite išskirtinių norų ar originalių minčių, jas taip pat galite išsakyti mūsų meistrams, kurie visuomet pagamins tai, ko pageidaujate. Kad ir kaip netikėtai tai atrodytų iš pirmo žvilgsnio.

Dirbdami su klientais, galvojame ir apie savo darbų kokybę. Laikomės visų keliamų reikalavimų, naudojame modernią specializuotą įrangą, remiamės ilgamete patirtimi. Visa tai ir nuolatinis galvojimas apie kliento poreikius garantuoja mūsų užsakovams išskirtinę darbų ir paslaugų kokybę. Patenkintas klientas – mūsų tikslas ir rezultatas. Manote, kad tai labai brangiai kainuoja ir yra Jums neįkandama? Klystate. Esame lankstūs ir visuomet gebame pasiūlyti tikrai gerą kainą. Atsižvelgę į Jūsų galimybes, randame abiem pusėms geriausiai tinkantį sprendimą. Ateikite ir įsitikinkite tuo patys jau šiandien!

 

Kviečiame apsilankyti mūsų Google+ profilyje google.com/+PaminkluPrekybaltVilnius