Paminklų kainos

Įrengiant, tvarkant ar atnaujinant artimųjų kapavietę, tenka nemažai investuoti. Todėl tikrai verta rinktis tik tokius gaminius, kurie būtų patvarūs, ilgaamžiai ir nereikalautų jokios ypatingos priežiūros. Mūsų siūlomos paslaugos Vilniuje – tai kokybiškų paminklų gamyba pagal individualų kliento užsakymą, įvairaus dydžio ir stilistikos antkapiai, kiti granito gaminiai, paminklų prekyba, dekoratyvinė skalda, kapaviečių įrengimas ir visa kita, ko gali prireikti tvarkant ir puošiant artimųjų kapus. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į Jūsų galimybes, todėl mūsų paminklų kainos itin patrauklios ir protingos. Išanalizavę visas aplinkybes ir galimybes, pasiūlysime Jums geriausią kainą mieste.

Patenkintas klientas – kiekvienos mūsų darbo dienos tikslas

Užsukite pas mus – čia rasite geriausią kainos ir kokybės santykį, mūsų parduodamų paminklų kainos Jus maloniai nustebins. Patenkintas klientas – kiekvienos mūsų darbo dienos tikslas ir rezultatas. Vis dėlto bendraudami su užsakovais, galvojame ne tik apie gerą kainą. Daug dėmesio skiriame ir savo gaminių bei darbų kokybei. Todėl dirbame tik su aukštos kokybės medžiagomis, naudojame itin modernią specializuotą įrangą, samdome tik patyrusius ir kvalifikuotus darbuotojus. Visa tai leidžia garantuoti, kad pas mus įsigytas gaminys puoš kapavietę, bus lengvai prižiūrimas, ilgaamžis ir turės tikrai prieinamą kainą. Be to, mūsų paminklų gamyba vykdoma pagal visus keliamus reikalavimus, todėl nenuvilsime net išrankiausio kliento. Individualūs paminklai bei antkapiai gaminami atsižvelgus į kliento norus, galimybes, kapavietės vietą ir kita. Kadangi turime didelę patirtį, drąsiai galime teigti, kad patenkinsime visus kliento lūkesčius. Kad ir kokį originalų projektą sugalvosite, kad ir kokią netikėtą idėją turite, mūsų profesionalūs specialistai ją įgyvendins.

Paminklų kainos – itin patrauklios

Be to, visuomet patarsime Jums, kaip prie originalaus paminklo priderinti norimas gėles, krūmus, kitus dekoratyvinius augalus, įvairias puošybos detales, kaip juos prižiūrėti ir atnaujinti. Mūsų paminklai Vilniuje – tai galimybė tvarkingai ir stilingai įrengti kapavietę, o paminklų kainos – itin patrauklios. Paminklų kainos pas mus Jus visuomet tenkins. Visuomet rasime ir pateiksime optimaliausią abiem pusėms sprendimą. Taigi, negaiškite laiko ieškodami geriausio. Ateikite pas mus ir jau šiandien įsitikinkite, kad mūsų paminklai Vilniuje – tai, ko Jums reikia.

Kviečiame apsilankyti mūsų Google+ profilyje google.com/+PaminkluPrekybaltVilnius